Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 20 stycznia 2018

    Dzień powszedni - wspomnienie św. Fabiana, papieża i św. Sebastiana, męczennika

    (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)
    W owym czasie: Po zwycięstwie nad Amalekitami wrócił Dawid i zatrzymał się przez...

2016-06-19

1. Nabożeństwa czerwcowe są codziennie po Mszy świętej wieczornej.

2. Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum będzie w środę o godz. 18.oo, natomiast dla  uczniów SOSW będzie w środę o godz. 10.oo.

3. W czwartek o godz. 20.oo w naszym kościele odbędzie się już po raz trzeci Wieczór Chwały. Jest to czas uwielbienia Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie przez modlitwę, śpiew i wspólnotę. Apostolska Wspólnota Młodych zaprasza wszystkich chętnych parafian. Szczegóły na plakacie.

4. Odpust w par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Osiedlu będzie w dniach 24 - 27 czerwca. Szczegółowy plan na afiszu w gablocie.

5. Grupa „Mężczyźni św. Józefa” organizuje w Mielcu w dniach 24 - 25 czerwca weekend dla mężczyzn pt. „Męski bój wiary”. Szczegółowy plan na plakatach oraz na ulotkach za ławkami.

6. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz Centrum Medyczne „Medyk” zapraszają diabetyków oraz osoby zainteresowane na szkolenie i badania  w sobotę na godz. 9.oo do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Szczegóły na afiszach.

7. Mielecka Fabryka Akumulatorów „AUTOPART” zatrudni pracowników. Szczegóły na plakacie.

8. Zmarł: + Stanisław Madyda, lat 67. Dobry Jezu…