Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2016-06-26

1. Jutro o godz. 17.oo Msza św. odpustowa na Osiedlu.

2. W środę uroczystość św. Piotra i św. Pawła. W naszym kościele 4 Mszy św.: rano o godz. 7.3o i 9.oo, a po południu o 16.oo i o 18.oo Składka tego dnia nazwana jest Świętopietrzem i jest przeznaczona na potrzeby Bazyliki św. Piotra w Rzymie.

3. W pierwszy piątek pojedziemy do chorych po Mszy św. o godz. 9.oo i o 19.oo Spowiadamy przed Mszą św. o godz. 9.oo a także  po południu przed Mszą św. o 16.oo i o 18.oo. W pierwszą sobotę o 17.oo adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

4. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św.  o godz. 7.3o.

5. Powitanie lata będzie 2 lipca przy ul. Rzecznej od 13.3o – 22.oo  Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Przez Mielec też przejedzie 27 Międzynarodowy Wyścig Kolarski SOLIDARNOŚCI I OLIMPIJCZYKÓW.

6. Ogłaszamy zapisy na 34 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowska na Jasną Górę. Zapisy potrwają przez miesiąc lipiec. Koszt taki jak w ub. roku tzn. 90 zł. od osoby  /jeżeli z domu idzie dwie osoby to druga płaci 60 zł./

7. W przyszłą niedzielę Siostry Karmelitanki z Rzochowa będą kwestować do puszek przed kościołem na rzecz parafialnego przedszkola.

8. Rozpoczęły się wakacje. Należy zwrócić uwagę na nasz strój, w którym przychodzimy do kościoła i do kancelarii.

9. Odeszli od nas: + Cecylia Rewer lat 84, + Jan Otrębski lat 70 – pogrzeb będzie we wtorek o 15.oo; + Bronisława Szwakop lat 90,  pogrzeb jutro  o 13.oo oraz + Paweł Kołodziejak lat 29 pogrzeb jutro o 16.oo. Dobry Jezu…