Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 19 października 2017

    (Rz 3,21-29)
    Teraz jawną się stała sprawiedliwość Boża niezależna od Prawa, poświadczona przez Prawo i Proroków. Jest to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy wierzą. Bo...

2016-07-04

1. Siostry Karmelitanki z Rzochowa zbierają dziś ofiary na rozbudowę prowadzonego przez nich przedszkola.

2. Od środy 20 lipca przyjeżdża do naszej parafii 25 osób z Francji przed Światowymi Dniami Młodzieży. Będą zakwaterowani w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym do poniedziałku 25 lipca br., dlatego poszukujemy wszystkich, którzy władają językiem francuskim do kontaktu w Ośrodku, a także podczas ich pobytu w naszej parafii. Chętni niech zgłaszają się na poszczególne dni do zakrystii, kancelarii lub księdza przez najbliższe dwa tygodnie.

3. W naszym kościele został zainstalowany defibrylator na ścianie po prawej stronie przed kaplicą Pana Jezusa Nazareńskiego. Służy do przywracania pracy serca. W potrzebie należy nie ruszać chorego, a tylko powiadomić p. Kościelnego w Zakrystii.

4. Składka przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie ostatniej części kosztów za ogrzewanie zimowe.

5. W ubiegłym tygodniu odeszła od nas: + Danuta Ciesielska, lat 57. Dobry Jezu…