Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 29 czerwca 2017

    Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

    (Dz 12,1-11)
    W owych dnaich Herod zaczął prześladować niektórych członków Kościoła. Ściął mieczem Jakuba, brata Jana, a gdy spostrzegł, że to spodobało się Żydom, uwięził...

2016-08-07

1. W najbliższą niedzielę na terenie bulwarów nad Wisłoką będzie III Mielecki Zlot Militarny od godz. 12.oo. W programie: rekonstrukcja bitwy, koncerty zespołów, gry i zabawy dla dzieci. Szczegóły na afiszu.

2. Zespół Szkół Ekonomicznych ogłasza nabór do bezpłatnych szkół: Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i Szkoły Policealnej nr 1 dla Dorosłych w zawodzie technik administracji i technik BHP.

3. Msza św. za Ojczyznę w bazylice na Starówce we wtorek o 18.3o.

4. W przyszłą niedzielę – składka budowlana.

5. W zakrystii można nabyć film po 25 zł. o Otto Schimku. Grób jest w Machowej. To Austriak, który nie chciał strzelać do Polaków. Warto nabyć.

6. Zmarli w ubiegłym tygodniu: + Krystyna Chalczyńska, lat 88 + Anna Zasowska, lat 84; + Tadeusz Niedbała, lat 70; + Stanisław Miłoś, lat 68 oraz + Danuta Żelasko, której pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.oo. Dobry Jezu...