Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

    Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

    (Rdz 9, 8-15)
    Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2016-09-11

1. We wtorek o 18.oo zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę do Bazyliki na Starówce. Godzinę wcześniej będzie adoracja i różaniec.

2. Chętnych na ministrantów i DSM-ki zapraszamy do spotkania się z ks. Szczepanem.

3. Spotkanie Odnowy w Duchu Św. odbywa się w każdy czwartek o godz. 19.oo Zapraszamy wszystkich chętnych.

4. Po wakacyjnej przerwie parafialny chór GAUDETE w ub. środę wznowił swoją działalność. Współpracę z naszym chórem podjął pan dr Antoni Stańczyk, prof. II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu. Pan Prof. zaprasza więc na próby chóru, które odbywają się nad zakrystią w każdą środę o godz. 19.oo wszystkich ktokolwiek miał styczność z chórem, a zwłaszcza swoich uczniów i uczennice. Zapamiętajmy, że kto śpiewa ten dwa razy się modli. ZAPRASZAMY.

5. Przeżywamy okres pielgrzymkowy na Jasną Górę. Za tydzień XXIV Pielgrzymka Ludzi Pracy a za dwa tygodnie Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin. Pierwszą organizują zakłady pracy a na drugą jedziemy we własnym zakresie.

6. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.