Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 20 stycznia 2018

    Dzień powszedni - wspomnienie św. Fabiana, papieża i św. Sebastiana, męczennika

    (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)
    W owym czasie: Po zwycięstwie nad Amalekitami wrócił Dawid i zatrzymał się przez...

2016-09-17

1. Spotkania DSM-ek odbywają się w https://www.viagrasansordonnancefr.com/acheter-sildenafil-pfizer-india/ każdy czwartek o godz. 17.oo. Zapraszamy!!!

2. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby być ministrantami. Spotkania w każdą sobotę o 9.oo.

3. Próba chóru w środę o godz. 19.oo.

4. W sobotę o godz. 6.oo rano nastąpi wyjazd sprzed naszego kościoła pielgrzymki Róż różańcowych do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. Zapisy w zakrystii jeszcze do środy.

5. Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Krakowie, Zamiejscowy Wydział Ekonomii w Mielcu przedłuża jeszcze przez miesiąc wrzesień zapisy na studia licencjackie oraz na Studia Podyplomowe. Szczegóły na afiszu.

6. Agencja Rozwoju Regionalnego w Mielcu zaprasza osoby bezrobotne powyżej 30 r. ż. zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej i uzyskaniem dotacji 35.000,-zł. do wzięcia udziału w projektach. Szczegóły na stronie internetowej na także w Biurze Projektu ul. Chopina 18.

7. Bezpłatne szczepienia dzieci od 24 – 36 miesiąca życia przeciwko pneumokokom są realizowane w przychodni NOVO - MED ul. Chałubińskiego 6

8. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 11 października prowadzi nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach przekazania gospodarstwa innemu rolnikowi.

9. Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Socjologiczno-Historyczny prowadzi nabór do 26.IX. Szczegóły na afiszu.

10. Zmarli: + Mariusz Rzeszut, lat 47; + Małgorzata Świerzb, lat 53; + Jakub Młodzianowski, lat 26. Jego pogrzeb będzie we wtorek o 16.oo. Dobry Jezu…