Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 22 lipca 2017

    Wspomnienie św. Marii Magdaleny

    (Pnp 8,6-7)
    Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar...

2016-09-25

1. Dzisiaj na Starówce odpust ku czci św. Mateusza o godz. 11.00. Zapraszamy do udziału.
2. W viagra generique feminin tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca października adoracja Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o 17.00. W sobotę również rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą codziennie o 17.3o, a następnie Msza św. zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do tej wspaniałej wspólnej modlitwy.
3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędą się Dróżki Różańcowe z Najświętszym Sakramentem o godz. 17.oo, a następnie o 18.oo Msza św. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału. Po Mszy św. wieczornej wyjątkowo zmiana tajemnic różańcowych. Całą niedziele kazania będzie głosił Kustosz Sanktuarium Męczeństwa bł. Jerzego Popiełuszki przy tamie na Wiśle we Włocławku ze Zgromadzenia Braci Pocieszycieli z Getsemani. Po każdej mszy świętej będzie można nabyć biało-czerwone różańce bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Niedziela ta będzie przygotowaniem do rekolekcji adwentowych które będą również o ks. Popiełuszce.
4. W przyszła niedziele będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy ludziom po trzęsieniu ziemi we Włoszech.
5. Odszedł do Pana: + Józef Szwakop, lat 91. Dobry Jezu...