Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 28 maja 2017

    Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

    (Dz 1,1-11)
    Pierwszą Księgę napisałem, Teofilu, o wszystkim, co Jezus czynił i czego nauczał od początku aż do dnia, w którym udzielił przez Ducha Świętego poleceń Apostołom, których...

2016-09-25

1. Dzisiaj na Starówce odpust ku czci św. Mateusza o godz. 11.00. Zapraszamy do udziału.
2. W viagra generique feminin tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca października adoracja Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o 17.00. W sobotę również rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą codziennie o 17.3o, a następnie Msza św. zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do tej wspaniałej wspólnej modlitwy.
3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędą się Dróżki Różańcowe z Najświętszym Sakramentem o godz. 17.oo, a następnie o 18.oo Msza św. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału. Po Mszy św. wieczornej wyjątkowo zmiana tajemnic różańcowych. Całą niedziele kazania będzie głosił Kustosz Sanktuarium Męczeństwa bł. Jerzego Popiełuszki przy tamie na Wiśle we Włocławku ze Zgromadzenia Braci Pocieszycieli z Getsemani. Po każdej mszy świętej będzie można nabyć biało-czerwone różańce bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Niedziela ta będzie przygotowaniem do rekolekcji adwentowych które będą również o ks. Popiełuszce.
4. W przyszła niedziele będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy ludziom po trzęsieniu ziemi we Włoszech.
5. Odszedł do Pana: + Józef Szwakop, lat 91. Dobry Jezu...