Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2016-10-02

1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy o. Rafała z zakonu Braci Pocieszycieli z Getsemani. Bóg zapłać za obecność i wygłoszone Słowo Boże.
2. Po każdej Mszy świętej można złożyć ofiarę do puszek, która będzie przeznaczona na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech. Bóg zapłać!
3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.3o, a następnie Msza św.
4. Dzisiaj o 17.oo Dróżki Różańcowe z Najświętszym Sakramentem. Przyjdźmy licznie, aby świadczyć o cialis on line naszym zaufaniu i miłości do Matki Bożej. W Fatimie Maryja mówiła, że jest Matką Bożą Różańcową i prosiła o modlitwę na różańcu. Różaniec jest darem naszej Niebieskiej Matki dla ratowania świata i ludzkości. Trzeba nam pamiętać, że Fatima – jak mówił św. Jan Paweł II – jest wciąż aktualna.  
5. Zapraszamy uczniów klasy I Gimnazjum spoza Gimnazjum nr 4 na spotkanie w poniedziałek lub wtorek o godz. 16.oo w celu wpisania się na listę kandydatów do sakramentu bierzmowania.
6. W środę o 17.3o spotkanie dla dzieci levitra prescription assistance przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców. Będą rozdawane różańce. Przypominamy że obecność na tych spotkaniach jest obowiązkowa.
7. W czwartek od 17.oo spowiedź młodzieży klas III Gimnazjum o 17:3o różaniec dla nich i następnie Msza św. w ramach przygotowania do bierzmowania.
8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Kapłan pojedzie do chorych od 9.3o i od 19.oo. Spowiadamy w piątek przed Mszą o 9.oo, po południu od 15.oo dzieci Szkół Podstawowych i dla nich msza o 16.oo, następnie od 16.3o spowiedź dla klas I i II Gimnazjum i dla nich Msza o godz. 18.oo.
9. W sobotę - w wigilię Dnia Papieskiego – o godz. 20.00 odbędzie się w naszym kościele już po raz czwarty czuwanie papieskie z cyklu „Stawiamy żywy pomnik Janowi Pawłowi II”. Apostolska Wspólnota Młodych zaprasza serdecznie wszystkich parafian, którym bliska jest osoba i nauczanie Ojca Świętego. Szczegóły na afiszu w gablocie.
10. Ruch Patriotyczny w Mielcu zaprasza na spotkanie z ks. Stanisławem Małkowskim na temat „Krucjata Różańcowa za Ojczyznę” 8 października o godz. 15.oo w KANIE na Osiedlu.
11. Z tydzień niedziela stanowa. Zapraszamy młodzież na godz. 9:oo, a dzieci na 12.oo.
12. W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego, po Mszach św. uczniowie SP 11 im. Jana Pawła II wraz z nauczycielami przeprowadzą zbiórkę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające uzdolnione dzieci z rodzin ubogich.
13. Rada Wspólnoty Miejscowej Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zaprasza wszystkich sympatyków św. Franciszka z Asyżu w dniu 9.10 na spotkanie, które rozpocznie się mszą święta o godz. 14.3o, po mszy św. w salce parafialnej pod plebanią jest spotkanie braterskie z o. Szczepanem z Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów z Sędziszowa Małopolskiego. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
14. W przyszłą niedzielę składka budowlana przeznaczona na nowe ławki.