Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 29 marca 2017

    (Iz 49,8-15)
    Tak mówi Pan: Gdy nadejdzie czas mej łaski, wysłucham cię, w dniu zbawienia przyjdę ci z pomocą. A ukształtowałem cię i ustanowiłem przymierzem dla ludu, aby odnowić kraj,...

2016-10-16

1. W czwartek o godz. 10.oo będzie w kościele  Msza św. z okazji Patrona Szkoły Podstawowej nr 11 św. Jana Pawła II. Dyrekcja zaprasza uczniów, rodziców i parafian.

2. Czuwanie modlitewne z kanonami Taize będzie w piątek w Bursie o 19.3o Jest to przygotowanie do spotkania młodych, które odbędzie się pod koniec grudnia w Rydze na Łotwie. Zapraszamy młodzież i wszystkich chętnych.

3. W najbliższą sobotę wybieramy się pielgrzymką z naszego kościoła do Bazyliki św. Mateusza w Mielcu. Tam przyjdziemy w Roku Miłosierdzia    przez Bramę Miłosierdzia. Będziemy uczestniczyć we Mszy św. i wysłuchamy okolicznościowego kazania. Wymarsz o godz. 8.3o Tam Msza św. rozpocznie się o godz. 10.oo Zapraszamy  wszystkich, którzy potrzebują Bożego Miłosierdzia.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Mielcu Tydzień Kultury Chrześcijańskiej pt. Zagrożenia duchowe wiary we współczesnym świecie. U nas homilię wygłosi ks. prof. Janusz Królikowski nt. grzechów pierwszego przykazania. Program jest na afiszach.

5. Kartki na wypominki są wyłożona za ławkami na stoliku.

6. Zmarła + Bronisława Blukot, organizatorka Dnia Sybiraka w Mielcu. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.3o. Dobry Jezu…