Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 29 marca 2017

    (Iz 49,8-15)
    Tak mówi Pan: Gdy nadejdzie czas mej łaski, wysłucham cię, w dniu zbawienia przyjdę ci z pomocą. A ukształtowałem cię i ustanowiłem przymierzem dla ludu, aby odnowić kraj,...

2016-11-06

1. Zapraszamy codziennie na różaniec z wypominkami o 17:30, potem Msza Święta za dusze wypominane w naszym kościele.
2. W środę o godz. 17:30 spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Natomiast dla klas trzecich gimnazjum spotkania levitra get rid w grupach w środę lub w czwartek o godz. 16:00 lub 16:45.
3. W piątek z okazji Święta Niepodległości będzie Msza Święta w Bazylice św. Mateusza o 9:30, a o 17:00 w parafii Ducha Świętego montaż słowno- muzyczny.
4. Szkolenie diabetyków będzie w sobotę o 9:00 przy ul. Marii Skłodowskiej 4. Również w sobotę na godzinę 18:30 po Mszy Świętej wieczornej w KANIE przy parafii na Osiedlu będzie wykład Radosława Brońka, dyrektora Dominikańskiego Centrum Informacji o sektach i nowych ruchach religijnych w Krakowie pt. „Kościół wobec alternatywnych metod leczenia tzn. uzdrawiania”
5. W przyszłą niedzielę składka budowlana na ławki. Będą wniesione przed świętami Bożego Narodzenia. Także w niedziele po każdej Mszy Świętej siostry zakonne z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie z Tarnobrzegu będą rozprowadzały pierniczki dochód przeznaczony na ten dom.
6. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: + Tomasz Haracz, lat 39; + Henryk Cyran, lat 91; + Piotr Karaś, lat 52 oraz + Zofia Kurmaniak, lat 88 – babcia ks. Łukasza i alumna Marcina – której pogrzeb będzie jutro o godz. 14:00. Dobry Jezu…