Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

    Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

    (Rdz 9, 8-15)
    Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2016-11-27

1. Roraty w Adwencie są rano o 6.3,o a wieczorem o 18.oo. Pół godziny wcześniej śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Od jutra zapraszamy dzieci z lampionami na godz. 17.3o z ich Rodzicami i rodzeństwem. Będziemy rozważać o obrazie MB Częstochowskiej.
2. W tym tygodniu pierwszy piątek. Do chorych pojedzie kapłan po Mszy św. o godz. 9.oo i o 19.oo Spowiadamy młodzież klas III Gimnazjum w czwartek od 17.oo. Spowiadamy przed Mszą św. w piątek o 9.oo, a po południu od 15.oo spowiedź dla dzieci oraz Msza św. roratnia o godz. 16.oo. Spowiadamy od 17.oo młodzież klas I i II Gimnazjum, a potem Msza św. o godz. 18.oo.
3. Róże Różańcowe zapraszamy na Adwentowy Dzień Skupienia połączony ze zmianą Tajemnic Różańcowych w sobotę o godzinie 9.oo
4. Również w sobotę o 17.oo będzie adoracja wynagradzająca Matce Bożej za zniewagi przed Najśw. Sakramentem.
5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. dla dzieci o godz. 12.oo przybędzie do nas św. Mikołaj. Zapraszamy poszczególne grupy parafialne oraz małe dzieci z Rodzicami. Rodzice niech przed Mszą św. wstąpią do zakrystii.
6. W ramach pomocy charytatywnej Polacy - Kresowiakom będą przeprowadzone badania okulistyczne w kierunku zaćmy w Tarnobrzegu ul. Borek 13 Zbieramy przy tej okazji produkty spożywcze.
7. Zgubiono w okolicy SMOCZANKI klucze. Do odbioru w zakrystii.
8. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. Są w sprzedaży dzisiaj kalendarze na 2017 r., także rolnicze, świece wigilijne oraz wieńce adwentowe w przeznaczeniu na szlachetną paczkę.