Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 15 grudnia 2017

    (Iz 48,17-19)
    Tak mówi Pan, twój Odkupiciel, Święty Izraela: Jam jest Pan, twój Bóg, pouczający cię o tym, co pożyteczne, kierujący tobą na drodze, którą kroczysz. O gdybyś zważał na...

2016-11-13

1. Różaniec z wypominkami codziennie o 17:3o, potem Msza św. za dusze wypominane w naszym kościele. Zapraszamy.
2. W przyszła niedzielę – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Tak jak w całej Polsce, również w naszej parafii będzie miał miejsce Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Dokonamy tego aktu przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 12.oo, podobny akt będzie również na pozostałych Mszach św.
3. Tegoroczne spotkanie Młodych Taize odbędzie się w Rydze na Łotwie w dniach 28 grudnia – 1 stycznia. Z Mielca jest organizowany wyjazd na to spotkanie. Przewidywany koszt przejazdu oraz ubezpieczenia to 270 zł. Zapisy do 25 listopada u ks. Tomasza Krawca z par. Ducha Świętego. Szczegóły w internecie na stronie: „Taize Mielec”.
4. Bóg zapłać za składkę budowlaną na ławki. Będą wniesione przed świętami Bożego Narodzenia. Dziś także po każdej Mszy św. siostry zakonne z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie z Tarnobrzega rozprowadzają pierniczki. Dochód przeznaczony jest na ten dom.
5. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: + Bronisława Sypek, lat 89 oraz + Piotr Piątkowski, lat 63. Dobry Jezu…