Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2016-11-13

1. Różaniec z wypominkami codziennie o 17:3o, potem Msza św. za dusze wypominane w naszym kościele. Zapraszamy.
2. W przyszła niedzielę – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Tak jak w całej Polsce, również w naszej parafii będzie miał miejsce Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Dokonamy tego aktu przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 12.oo, podobny akt będzie również na pozostałych Mszach św.
3. Tegoroczne spotkanie Młodych Taize odbędzie się w Rydze na Łotwie w dniach 28 grudnia – 1 stycznia. Z Mielca jest organizowany wyjazd na to spotkanie. Przewidywany koszt przejazdu oraz ubezpieczenia to 270 zł. Zapisy do 25 listopada u ks. Tomasza Krawca z par. Ducha Świętego. Szczegóły w internecie na stronie: „Taize Mielec”.
4. Bóg zapłać za składkę budowlaną na ławki. Będą wniesione przed świętami Bożego Narodzenia. Dziś także po każdej Mszy św. siostry zakonne z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie z Tarnobrzega rozprowadzają pierniczki. Dochód przeznaczony jest na ten dom.
5. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: + Bronisława Sypek, lat 89 oraz + Piotr Piątkowski, lat 63. Dobry Jezu…