Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 22 lipca 2017

    Wspomnienie św. Marii Magdaleny

    (Pnp 8,6-7)
    Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar...

2016-12-11

1. Po Mszy św. niech podejdzie młodzież z gimnazjum celem pobrania Trinitasów i cialis pharmacie rozniesienia ich po naszych mieszkaniach. Rekolekcje rozpoczynają się w następną niedzielę.
2. We wtorek na Osiedlu będzie odprawiona Msza św. w int. Ojczyzny i ofiar stanu wojennego o godz. 18.oo.
3. Wczoraj reprezentacja naszych ministrantów zajęła drugie miejsce w rozgrywkach dekanalnych. Przez to awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. Gratulujemy. W najbliższą sobotę nie będzie zbiórki ministrantów i aspirantów. W niedzielę na Mszy św. o godz. 12.oo  będzie przyjęcie aspirantów do grona ministrantów. Do udziału w tej uroczystości zapraszamy rodzinę i bliskich aspirantów.
4. Z racji Dnia Wspólnoty z Kościołem na Wschodzie w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek po każdej Mszy św. Za tydzień będzie też kiermasz świąteczny zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy. Dochód z ozdób, stroików i wypieków przeznaczony jest na drużyny harcerskie.
5. Bóg zapłać za składkę budowlaną na ławki. Przypominam, że dane do potwierdzenia bankowego zbieramy tylko do następnej niedzieli.
6. Opłatki są już rozniesione. Kto nie ma opłatków należy pobrać z zakrystii.
7. Zmarł + Andrzej Kuczewski. Pogrzeb we wtorek o 14.oo. Dobry Jezu...