Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 22 lipca 2017

    Wspomnienie św. Marii Magdaleny

    (Pnp 8,6-7)
    Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar...

2016-12-18

1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe a prowadzi je ks. dr Paweł Nowogórski z Górska czyli z Sanktuarium Porwania ks. Jerzego. Spowiedź w naszej parafii będzie w środę. Składka na potrzeby rekolekcji będzie w czwartek na zakończenie rekolekcji. Pasterka z soboty na niedzielę o 24.oo Poświęcenie figury bł. ks. Jerzego Popiełuszki będzie w drugi dzień świąt, w święto św. Szczepana, męczennika po Mszy św. o godz. 12.oo.
2. Druga część wystawy o bł. ks. Jerzym pt. Życie i działalność jest już wystawiona w kościele. Natomiast za ławkami są portrety bł. ks. Jerzego. Kto nie ma jeszcze niech zabierze i oprawi.
3. Sesja naukowa pt. Wielka Nowenna i Milenium Chrztu Polski będzie  w środę w Sali Królewskiej Szkoły Muzycznej zakończona Mszą św. w bazylice o godz. 18.oo.
4. W sobotę 7 stycznia w Sali Duszpasterskiej odbędzie się XI Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek, na który zapraszamy wszystkie dzieci do lat 11. Zapisy mogą być dokonane do środy 4 stycznia w zakrystii. Koncert odbędzie się  w niedzielę 8 stycznia po Mszy św. o 12.oo.
5. Trwają zapisy do Medycznej Szkoły Policealnej na kierunki: Technik masażysta, sterylizacji medycznej oraz na Terapię zajęciową. Nauka od lutego 2017r.
6. Dzisiaj do puszek jest zbiórka na Kościoły Wschodu. Bóg zapłać. Są też sprzedawane stroiki, kadzidło po 4 zł, harcerze sprzedają sianko na mundury dla siebie a także jest zbiórka na pomoc dla uczennicy SOSW - chorej Gabrysi.