Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 20 października 2017

    Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

    (Rz 4,1-8)
    Zapytajmy więc, co [zyskał] Abraham, przodek nasz według ciała. Jeżeli bowiem Abraham został usprawiedliwiony z uczynków, ma powód do chlubienia się, ale nie przed...

2016-12-25

1. Jutro święto św. Szczepana, męczennika. Msze św. tak jak w niedzielę.
2. Poświęcenie pomnika bł. ks. Jerzego Popiełuszki będzie jutro podczas Mszy św. o g. 12.oo przez ks. inf. Adama Kokoszkę. Przed Mszą św. o godz. 11.30 – montaż słowno-muzyczny w wykonaniu dyrekcji i nauczycieli SOSW, przybliżający postać bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Temu były poświęcone ostatnie rekolekcje adwentowe, które głosił ks. dr Paweł z miejscowości Górsk, miejsca uprowadzenia błogosławionego. Nasza obecność będzie znakiem naszego zaangażowania w sprawy Ojczyzny, którą wszyscy kochamy. Zapraszamy.
3. Wg. obietnic ławki są już wniesione. Jest 1/3 nowych, dębowych ławek w nawie głównej. Druga część będzie na Wielkanoc a pozostała część za rok na następne Boże sildenafil prix france québec Narodzenie.