Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2017-01-29

1. Bóg zapłać o. Piotrowi, trynitarzowi za wygłoszenie kazań dzisiejszej niedzieli.
2. Dzisiaj opłatek dla róż i zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 14.3o, a po Mszy św. o godz. 18.oo opłatek dla Rady Duszpasterskiej, katechetek, doradczyń.
3. W czwartek święto MB Gromnicznej. Msze św. o g. 7.3o - 9.oo - 16.oo - 18.oo. Święcimy gromnice na każdej Mszy św. Są do nabycia w zakrystii.
4. W piątek to pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od 10.oo i wieczorem o 19.oo. Spowiadamy w czwartek przed Mszą św. o godz. 18.oo, a w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo - 16.oo - 18.oo. Spotkanie przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania dla klas III w czwartek o 18.oo, natomiast dla klas I i II w piątek o 18.oo.
5. Adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę przed wystawionym Panu Jezusie w Najświętszym Sakramencie w monstrancji o g. 17.oo.
6. W środę o 18.oo spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i ich Rodziców.
7. Prezydent Miasta zaprasza na spotkanie do Szkoły Podstawowej nr 11 we wtorek na godz. 18.oo.
8. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. U nich też można pobrać - egz. bezpłatny DOBRE NOWINY. Są też wyłożone za ławkami.
9. Zmarli: + Jadwiga Michalak, lat 56 oraz + Stanisław Dziekan, lat 85. Dobry Jezu...