Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2016-02-05

1. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Stąd młodzież przychodzi na godz. 9.oo, a dzieci na godz. 12.oo. Składka natomiast jako budowlana przeznaczona będzie na zakup brakującego suchego drzewa dębowego na ławki. Część drzewa jest już zakupione i przywiezione do stolarni.
2. W tym roku Dzień Chorych będzie w naszej parafii w DPS-ie w czwartek. Msza św. z Namaszczeniem Chorych o godz. 14.oo. Będzie do pobrania woda z Lourdes.
3. Spotkania w grupach w środę i w czwartek o godz. 16.oo lub 16.45.
4. Franciszkanki zapraszają sympatyków na spotkanie z O. Szczepanem z Sędziszowa w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 14.3o do salki na plebanię.
5. Jest nowy punkt do pobierania krwi na badania laboratoryjne LABOX na ul. kard. Wyszyńskiego po drugiej stronie Szkoły Podst. nr 11. Serdecznie zapraszają.
6. Zmarły: + Małgorzata Komaniecka, lat 49 - pogrzeb jutro o godz. 13.oo oraz + Stanisława Surdej, lat 94 - pogrzeb we wtorek o godz. 11.oo. Dobry Jezu...