Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 20 września 2017

    Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa

    (1 Tm 3,14-16)
    Piszę ci to wszystko spodziewając się przybyć do ciebie możliwie szybko. Gdybym zaś się opóźniał, [piszę], byś wiedział, jak należy...

2017-03-12

1. W tym tygodniu 3 Drogi Krzyżowe: w czwartek dla dzieci o 17.oo, a dla starszych piątek rano po Mszy św. o 9.oo i po południu o 17.3o. Gorzkie żale w niedzielę o 17.oo.
2. We wtorek w Bazylice będzie Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.oo.
3. W czwartek rozpoczynamy 7-tygodniowe Rekolekcje Ewangelizacyjne Wspólnoty Odnowy w Duchu św. po Mszy św. wieczornej.
4. Trwają zapisy na trzecią edycję Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, która wyruszy 31 marca z Mielca. Dla tych, którzy chcieliby się przygotować do podjęcia trudu EDK, organizatorzy przygotowali treningi. Najbliższy rozpocznie się dziś o godz. 15:00 przed Bazyliką na Starówce w Mielcu. Kolejne odbędą się w przyszłą sobotę i niedzielę.
5. Stowarzyszenie Trzeźwościowe "Nowe Życie" w Mielcu przy ul. Chopina 8 organizuje zajęcia w ramach działań opiekuńczo-wychowawczych. Skierowane są one do dzieci i gimnazjalistów, którzy chcą miło spędzić czas poza domem rozwijając swoje zainteresowania. Zapisy w Stowarzyszeniu lub na stronie internetowej.
6. Nasi ministranci zajęli trzecie miejsce w rozgrywkach piłkarskich w rejonie. Gratulujemy.
7. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną na pokrycie kosztów zakupu drzewa na nasze nowe dębowe ławki. Za tydzień kazania u nas wygłosi kapłan z Woli Mieleckiej i zbierze składkę na budujący się tam kościół.
8. Zmarł: + Grzegorz Wójcik. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 15.oo Dobry Jezu...