Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2017-03-19

1. Witamy w naszej parafii ks. Wojciecha, wikariusza z Woli Mieleckiej. Jak nam dawniej pomagały inne parafie w budowie kościoła, tak i my dzisiaj to czynimy. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. W tym tygodniu w naszej parafii będzie będzie 4 Drogi Krzyżowe. W czwartek dla dzieci i młodzieży z Gimnazjum o godz. 17.oo, a w piątek dla starszych rano po Mszy św. o godz. 9.oo - o godz. 17.3o i jeszcze o godz. 20.oo - prowadzona przez młodzież. Zapraszamy chętnych, a zwłaszcza tych, którzy pracują do późna i nie mają możliwości uczestniczyć w Drodze Krzyżowej wcześniej. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyrusza 31 marca. Jest już 200 osób zgłoszonych. Spotkanie informacyjne będzie we wtorek o godz. 19.oo na Osiedlu.
3. W środę zapraszamy na Wieczornicę patriotyczną poświęconą mieleckim żołnierzom wyklętym na godz. 18.oo.
4. W sobotę i w przyszłą niedzielę będą rozdawane materiały na temat duchowej adopcji dziecka poczętego. Św. Jan Paweł II mówił: "NARÓD, KTÓRY ZABIJA WŁASNE DZIECI, JEST NARODEM BEZ PRZYSZŁOŚCI".
5. W przyszłą niedzielę przyjadą do nas klerycy i o. Antoni ze Zgromadzenia XX Misjonarzy z Krakowa. Po informacji zbiorą ofiary do puszek na prowadzenie Seminarium, w którym kształci się nasz Dawid.
6. Szkoła Języków https://www.viagrapascherfr.com/acheter-sildenafil-pfizer-neu/ Obcych zaprasza na bezpłatne kursy języka angielskiego, które zorganizowane będą w Mielcu. Szczegóły na afiszu.