Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 28 lipca 2017

    (Wj 20,1-17)
    Mojżesz wyprowadził lud z obozu naprzeciw Boga i ustawił u stóp góry. Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi...

2017-03-26

1. Dziękujemy o. Antoniemu ze Zgromadzenia XX. Misjonarzy za wygłoszone Słowo Boże i klerykom za świadectwo. Jak było zapowiadane klerycy będą zbierać ofiary do puszek na seminarium.
2. Gorzkie Żale dzisiaj o 17.oo, a w tygodniu – 3 Drogi Krzyżowe: w czwartek o 17.oo i w piątek o 9.oo i 17.3o.
3. Wczoraj przeżywaliśmy kolejny „Dzień Świętości Życia”, w którym mogliśmy dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego. Można to jeszcze zrobić dzisiaj. Foldery można pobrać od ministrantów lub w zakrystii.
4. W pierwszą sobotę miesiąca adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy ludzkości przy wystawiony Panu Jezusie w monstrancji o godz. 17.oo.
5. Róże żywego różańca zapraszamy na wielkopostny dzień skupienia w sobotę o 9.oo, na który złożą się: konferencja, wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Msza św. i zmiana tajemnic.
6. Młodzież gimnazjalna proszona jest o podejście po cialisfrance24.com Mszy św. do Sali Duszpasterskiej nad zakrystią i pobranie TRINITASÓW oraz rozniesienie do naszych mieszkać. W najnowszym numerze jest wspomnienie z poświęcenia pomnika, 100 lecie objawień fatimskich oraz plan rekolekcji wielkopostnych dla dorosłych, które rozpoczną się od następnej niedzieli i szczegółowy plan TRIDUUM SACRUM. Trzymajmy to parafialne czasopismo na widocznym miejscu, byśmy o każdej porze mogli z niego korzystać.