Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 20 września 2017

    Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa

    (1 Tm 3,14-16)
    Piszę ci to wszystko spodziewając się przybyć do ciebie możliwie szybko. Gdybym zaś się opóźniał, [piszę], byś wiedział, jak należy...

2017-03-26

1. Dziękujemy o. Antoniemu ze Zgromadzenia XX. Misjonarzy za wygłoszone Słowo Boże i klerykom za świadectwo. Jak było zapowiadane klerycy będą zbierać ofiary do puszek na seminarium.
2. Gorzkie Żale dzisiaj o 17.oo, a w tygodniu – 3 Drogi Krzyżowe: w czwartek o 17.oo i w piątek o 9.oo i 17.3o.
3. Wczoraj przeżywaliśmy kolejny „Dzień Świętości Życia”, w którym mogliśmy dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego. Można to jeszcze zrobić dzisiaj. Foldery można pobrać od ministrantów lub w zakrystii.
4. W pierwszą sobotę miesiąca adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy ludzkości przy wystawiony Panu Jezusie w monstrancji o godz. 17.oo.
5. Róże żywego różańca zapraszamy na wielkopostny dzień skupienia w sobotę o 9.oo, na który złożą się: konferencja, wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Msza św. i zmiana tajemnic.
6. Młodzież gimnazjalna proszona jest o podejście po cialisfrance24.com Mszy św. do Sali Duszpasterskiej nad zakrystią i pobranie TRINITASÓW oraz rozniesienie do naszych mieszkać. W najnowszym numerze jest wspomnienie z poświęcenia pomnika, 100 lecie objawień fatimskich oraz plan rekolekcji wielkopostnych dla dorosłych, które rozpoczną się od następnej niedzieli i szczegółowy plan TRIDUUM SACRUM. Trzymajmy to parafialne czasopismo na widocznym miejscu, byśmy o każdej porze mogli z niego korzystać.