Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2017-04-09

1. Po wysłuchaniu dzisiaj Męki Pańskiej my, jako kapłani, duszpasterze tutejszej parafii, jesteśmy zaniepokojeni postawą naszych parafian. Od kilku lat zmniejsza się frekwencja na niedzielnych Mszach Świętych, a ostatnia frekwencja na rekolekcjach wielkopostnych była tragicznie mała. Nie przeszkodził w tym nawet pierwszy piątek miesiąca. Po 30 latach wytężonej pracy duszpasterskiej i budowlanej nie możemy się z tym pogodzić.
2. Informujemy, że nasz parafianin dk. Sebastian Śledziona, alumn VI roku Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, 27 maja 2017 roku ma przyjąć święcenia PREZBITERATU. Polecamy go Waszym modlitwom.
3. W środę o 18.oo będzie spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich Rodziców. Będą podane informacje dotyczące prób i bezpośredniego przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św.
4. Wszystkie ogłoszenia co do Wielkiego Tygodnia są w Trinitasie. W czwartek zapraszamy na godz. 18.oo. Będą już nowe ławki - wypłacone i ustawione.
5. Zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę do Bazyliki na Starówkę we wtorek na 18.oo.
6. Naprzeciw Szkoły Podstawowej nr 11 jest nowoczesne inhalatorium. Zapraszamy.
7. Świece świąteczne są do nabycia w zakrystii lub na stoliku za ławkami.
8. Zmarła + Halina Pleban, lat 68. Dobry Jezu...