Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2017-04-30

1. Cieszymy się dzisiaj, że w naszej parafii jest ks. prałat Jan Nykiel, proboszcz katedry we Lwowie. Bóg zapłać za ofiary, które dzisiaj zostały złożone dla potrzebujących we Lwowie.
2. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.3o Rozpoczynamy jutro.
3. W środę przypada uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. tak jak w niedzielę. Kazania będzie głosił O. Bernardyn z Żytomierza i zbierał do puszek ofiary na utrzymanie kleryków z Ukrainy. Msza św. za Ojczyznę będzie w Bazylice o godz. 9.3o. 3 maja o godz. 14.oo wyruszy z naszego kościoła pielgrzymka do kapliczki za Smoczką. Tam będzie majówka, okolicznościowe kazanie O. Bernardyna. Zapraszamy jak co roku. Od godz. 16.oo przy kościele św. Marka Muzyczna Majówka.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan w piątek o 10.oo i o 19.oo. Spowiadamy w czwartek przed Mszą św. o 18.oo, a także w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo - przed Mszą św. o godz. 16.oo dla dzieci szkół podstawowych i przed Mszą św. o godz. 18.oo dla młodzieży klas I i II Gimnazjum.
5. W sobotę nabożeństwo przebłagalne do Niepokalanego Serca NMP przy wystawionym w monstrancji Panu Jezusie o 17.oo, a potem majówka.
6. W naszej parafii w najbliższą sobotę rozpocznie się kurs przedmałżeński Mszą św. o godz. 18.oo Spotkania będą w soboty i w niedziele o 19.oo w Sali Duszpasterskiej nad zakrystią. ZAPRASZAMY.
7. Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po Mszy św. o godz. 7.3o.
8. Złożenie wniosku o dopłatach dla rolników tylko do 15 maja
9. Od dzisiaj przez kolejne 5 niedziel na Mieleckim Rynku o godz. 15.15 odbędzie się ewangelizacja uliczna. Zapraszamy. Szczegóły na plakatach.
10. Odeszli do Pana: + Edward Lodarski, lat 89 oraz + Władysław Magda, lat 70. Dobry Jezu...