Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 20 września 2017

    Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa

    (1 Tm 3,14-16)
    Piszę ci to wszystko spodziewając się przybyć do ciebie możliwie szybko. Gdybym zaś się opóźniał, [piszę], byś wiedział, jak należy...

2017-05-14

1. Dziś o 12.oo w naszej parafii I Komunia Święta dla 49 dzieci. Od jutra będziemy przeżywać Biały Tydzień. Przypominamy sobie swoją I Komunię Świętą i to czy już bardzo pokochaliśmy Chrystusa Eucharystycznego. W przyszłą niedzielę o 16.oo będzie Rocznica I Komunii.
2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o 17.3o.
3. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w parafii Ducha Świętego będzie 3 czerwca o 10.oo.
4. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na koszty związane z pracą nad ostatnią partią nowych dębowych ławek.
5. Dni Otwarte organizuje Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Mielcu w piątek od 10.oo - 12.3o a także Dom Kultury w czwartek. Serdecznie zapraszają.
6. Dzisiaj o 15.15 na Rynku odbędzie się kolejna ewangelizacja uliczna. Program w gablocie.
7. Jutro w naszej Sali Duszpasterskiej można zaznajomić się z leczeniem stawów, kręgosłupa, nadciśnienia, cukrzycy i innych chorób o godz. 17.oo. Zaproszenia są u ministrantów.
8. Pilnie są poszukiwane rodziny zastępcze  z otwartymi sercami, odpowiedzialnymi i gotowymi podjąć się opieki nad dziećmi, których rodziców trzeba zastąpić.
9. Stowarzyszenie diabetyków w Mielcu zaprasza na prelekcję pt. Choroby zwyrodnieniowe w cukrzycy w piątek na 16.oo w AGH ul. Skłodowskiej 4.
10. Studenci z naszej parafii wyjeżdżają na pomoc misyjną. W przyszłą niedzielę będą sprzedawać ciastka i zbierać ofiary na to szlachetne dzieło.
11. Spotkanie dla uczniów klas III gimnazjum w Zespole Szkół Technicznych będzie w czwartek o 16.oo.
12. Zmarli: + Marek Karkut, lat 55 oraz + Henryk Wroński,  którego pogrzeb będzie  we wtorek o godz.  13.oo. Dobry Jezu...