Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2017-05-28

1. Dzisiaj o godz. 12.oo - prymicje ks. Tomasza Śpiewaka - czternastego kapłana pochodzącego z naszej parafii.Za tydzień też prymicje ks. Sebastiana Śledziony - piętnastego kapłana pochodzącego z naszej parafii. W sobotę przywitanie o 17.3o, a w niedzielę przy DPS-ie o 11.3o. Na Jubileusz 30-lecia parafii mamy więc piękny prezent od Pana Boga.
2. Dzisiaj także od 15.oo na placu rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 11 odbędzie się Majówka Rodzinna, której organizatorem jest Domowy Kościół. Zapraszamy.
3. Nabożeństwo majowe o godz. 17.3o. W tym tygodniu kończą się nabożeństwa majowe, a rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe - ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa to będą codziennie po Mszy świętej wieczornej.
3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan o 10.oo i o 19.oo. Spowiadamy w czwartek przed Mszą świętą o godz. 18.oo oraz w piątek przed Msza świętą o godz. 9.oo, a po południu przed Mszą świętą o godz. 16.oo (dzieci Szkół Podstawowych) i przed Mszą świętą o godz. 18.oo (młodzież Gimnazjum).
4. We wtorek w kościele na Osiedlu będzie koncert Pieśni Maryjnych w wykonaniu chórów, orkiestr i zespołów wokalno-muzycznych oraz zaproszonych gości. o g. 19.oo.
5. W środę Gala Festiwalu Filmowego-"Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" w Domu Kultury o 17.oo, a po uroczystości zaprezentowany zostanie monodram w wykonaniu p. Piotra Cyrwusa  pt. Zapiski oficera Armii Czerwonej. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie kina.
6. Odnowa w Duchu Świętym z par. Ducha Świętego zaprasza na słuchanie Słowa i Modlitwę w sobotę od godz. 10.oo Zgłosić się należy do wtorku. Szczegóły na afiszu.
7. Wykład pt. "Z depresji do pełni życia" będzie również w sobotę o godz. 16.oo w Kanie. Szczegóły na plakacie.
8. W sobotę także nabożeństwo przebłagalne do Niepokalanego Serca NMP o 17.oo Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę o g. 12.oo Uczyni to Ks. Prymicjant.
9. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj po Mszy św. na kolejne chemie dla 10-letniego Jakuba.