Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 28 lipca 2017

    (Wj 20,1-17)
    Mojżesz wyprowadził lud z obozu naprzeciw Boga i ustawił u stóp góry. Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi...

2017-06-04

1. Dzisiaj Prymicje Ks. Sebastiana Śledziony o godz. 12.oo. Zmiany tajemnic różańcowych dokona Ks. Prymicjant.
2. Jutro Drugi Dzień Zielonych Świąt - święto Maryi, Matki Kościoła. Msze święte o 7.3o - 9.oo - 16.oo - 18.oo.
3. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
4. W czwartek od godz. 15.3o w Sali Duszpasterskiej będzie egzamin klas II Gimnazjum przed Sakramentem Bierzmowania. Zapraszamy wraz z uczniami także Rodziców.
5. Franciszkanie zapraszają w przyszłą niedzielę na Mszę św. a po niej na spotkanie braterskie na plebanię z O. Szczepanem z Sędziszowa Młp.
6. W przyszłą niedzielę - w naszej parafii odpust ku czci Trójcy Przenajświętszej. Kazania będzie głosił Ks. Kamil Kopyt ze Starówki, a sumę odpustową o godz. 12.oo odprawi Ks. Prałat Dziekan naszego Dekanatu  Kazimierz Czesak. Należy przygotować sztandary, feretrony, chorągwie i baldachim. Niech przyjdą dzieci pierwszokomunijne, dzieci do sypania kwiatów, chłopcy do dzwonienia.
7. MARR w Mielcu zaprasza bezrobotne Panie powyżej 30 r. życia zainteresowane założeniem własnej działalności do biura przy ul Chopina 18.
8. Składka przyszłej niedzieli jest przeznaczona na pokrycie kosztów tegorocznego ogrzewania kościoła.