Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2017-06-18

1. Dzisiaj procesja eucharystyczna będzie po Mszy św. o godz. 12.oo. W dni powszednie procesje po Mszy św. o godz. 18.oo. Zapraszamy także dzieci pierwszokomunijne w strojach. Zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek. Wtedy dwie procesje o 16.oo i o 18.oo. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. i procesja także z cukierkami będzie o 18.oo. Postu nie ma.
2. W czwartek o godz. 20.oo w naszym kościele odbędzie się już po raz czwarty Wieczór Chwały. Jest to czas uwielbienia Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie przez modlitwę, śpiew i wspólnotę. Apostolska Wspólnota Młodych zaprasza wszystkich chętnych parafian. Szczegóły na plakatach.
3. W sobotę na terenach zielonych przy ul. Rzecznej będzie powitanie lata od godz. 12.oo - 24.oo. Ma być układany największy w kraju herb z plastikowych nakrętek. Użyte będzie ok. tony plastiku, który następnie zostanie przekazany na cele charytatywne.
4. Na kurs komputerowy zaprasza się szczególnie kobiety. Szczegóły na afiszach lub w biurze przy ul. Sienkiewicza 1.
5. Zmarli w ostatnim tygodniu: + Mikołaj Konefał, + Andrzej Siudak, lat 63. Dobry Jezu...