Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 20 września 2017

    Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa

    (1 Tm 3,14-16)
    Piszę ci to wszystko spodziewając się przybyć do ciebie możliwie szybko. Gdybym zaś się opóźniał, [piszę], byś wiedział, jak należy...

2017-06-25

1. We wtorek uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Patronki Mielca i okazja do podziękowania ks. Prałatowi Kazimierzowi Czesakowi za 20 lat pracy duszpasterskiej w Mielcu.

2. W czwartek będzie uroczystość św. Piotra i św. Pawła. W naszym kościele 4 Msze św.: o godz. 7.3o - 9.oo - 16.oo - 18.oo.

3. W sobotę o 17.oo adoracja Najświętszego Sakramentu z przebłaganiem Niepokalanego Serca Matki Bożej za grzechy ludzkości.

4. W przyszłą niedzielę - zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o.

5. Rzeszowiacy będą obchodzić we wrześniu 65 lat istnienia. Stąd prośba do byłych członków zespołu o przyjście na próby od soboty o godz. 18.oo w Domu Kultury.

6. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na kościół od mieszkańców ul. Majowej, Witosa, św. Królowej Jadwigi, św.  Anny i Wolności od nr 159 - 212.

7. W piątek od 7.3o - 13.oo będą wyłączone z ruchu ulice w Mielcu z racji przejazdu kolarzy z Mielca do Dębicy.

8. Parafia Ducha Świętego organizuje pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę od 31 lipca do 2 sierpnia. Zapisy do 21 lipca.

9. Za ławkami są obrazki z modlitwą za Synod.

10. Odeszli do Pana: + Krystyna Pszeniczna, lat 64; + Kazimierz Lis, lat 60 oraz + Edward Zieliński, którego pogrzeb będzie we wtorek o 10.oo. Dobry Jezu...