Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2017-07-09

1. Msze św. popołudniowe zawsze o godz. 18.oo. Nowenna do Matki Bozej Nieustającej Pomocy w środę, w czwartek do Pana Jezusa Nazareńskiego, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
2. Dzisiaj  w godzinach od 16.oo - 21.oo na Stadionie Stali Mielec odbędzie się I Memoriał honorujący pamięć tragicznie zmarłych Mariusza Korzępy, Patryka Szewczaka, braci Kamila i Rafała Pydychów oraz Kamila Oślizło. Rozegrany zostanie turniej z udziałem klubów FKS Stal Mielec i Wólczanka Wólka Pełkińska. Dodatkowo zorganizowane będą atrakcję dla najmłodszych, licytacje charytatywne, losowanie nagród i wiele innych niespodzianek. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na stowarzyszenie „Godne życie dla dzieci”.
3. We wtorek na Starówce Msza św. za Ojczyznę o 18.3o. Godzinę wcześniej jest adoracja i różaniec.
4. W czwartek nabożeństwo fatimskie o godz. 20.oo / Msza św., kazanie, czytanie próśb i podziękowań, procesja / Można z tej okazji pobrać za ławkami czasopismo o jubileuszu fatimskim.
5. W sobotę odpust u Sióstr Karmelitanek w Rzochowie o godz. 18.oo połączony z przyjęciem do szkaplerza i agapą.
6. W przyszłą niedzielę odbędzie się odpust w Zawadzie. Szczegóły na afiszu.
7. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na pokrycie części kosztów ogrzewania kościoła w zimie.