Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2017-07-23

1. Z racji przypadającego we wtorek wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, dziś po Mszy św. o godz. 12 będzie poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych.
2. W dniach 17 - 25 sierpnia 2017 roku odbędzie się 35 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Góra. Zapisy na pielgrzymkę w naszej parafii będą do przyszłej niedzieli. Koszt nie uległ zmianie i wynosi 90 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, każda następna płaci 60 zł. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla gr. 16 – św. Szymona będzie za dwa tygodnie – w niedzielę, 6 sierpnia o godz. 14.oo w Bazylice na Starówce. Tam też będzie możliwość zapisu.
3. W sobotę (29.07) klub historyczny „PRAWDA I PAMIĘĆ” organizuje IV zlot militarny przy bulwarach nad Wisłoką. Rozpoczęcie o godz. 11.oo Mszą św. w kościółku św. Marka na Starówce. W programie m. in. rekonstrukcja historyczna, pokaz wojsk obrony terytorialnej, pokaz szarży ułańskiej, bieg im. hetmana Mieleckiego oraz koncert pieśni patriotycznych.
4. W przyszłą niedzielę nasza parafia będzie gościła misjonarza - Ks. Mateusza Dziedzica. Wesprzyjmy go modlitwą i ofiarą do puszek.