Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2017-07-30

1. Dziękujemy księdzu Mateuszowi za wygłoszone Słowo Boże. Przy wyjściu z kościoła jest możliwość wesprzeć dzieło misyjne prowadzone przez ks. Mateusza w Afryce ofiarami do puszek za które z góry składamy Bóg zapłać.
2. Od czwartku 3 sierpnia do niedzieli 6 sierpnia w Cmolasie będą odbywać się uroczystości odpustowe ku czci Przemienienia pańskiego. W czwartek o 18.oo Słowo Boże będzie głosił ks. Bp. K. Górny, w piątek o 11.oo ks. Bp. E. Białogłowski, w sobotę również o 11:oo ks. Bp. J. wątroba, a w niedzielę o 11.oo ks. Abp. J. Michalik. Szczegółowy program znajduje się na afiszu w gablocie.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca sierpnia. Chorych odwiedzimy z Komunią Świętą w piątek po Mszy św. o godz. 9.oo i o 19.oo. Spowiadamy w piątek przed mszą świętą o godz. 9.oo a popołudniu acheter du cialis en ligne przed mszą świętą o godz. 16.oo i przed mszą świętą o godz. 18.oo. zachęcamy do licznego skorzystania z sakramentu Bożego Miłosierdzia.
4. W sobotę o godz. 17.oo będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu i przebłaganie Niepokalanego Serca Maryi. Zapraszamy do udziału.
5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 7.3o będzie zmiana tajemnic różańcowych.
6. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Zenon Wrażeń, którego pogrzeb odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 13:oo. Polećmy Go miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…