Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 21 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Dn 3, 14-20. 91-92. 95)
    Król Nabuchodonozor powiedział: "Czy jest prawdą, Szadraku, Meszaku i Abed-Nego, że nie czcicie mojego boga ani nie oddajecie pokłonu złotemu posągowi, który wzniosłem? Czy...

2017-08-13

1. Dzisiaj o godz. 20.oo będzie dodatkowa Msza św. i nabożeństwo fatimskie. Prośby i podziękowania należy składać przy drzwiach wejściowych. ZAPRASZAMY!
2. We wtorek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. 9  września w Chorzelowie odbędzie się koronacja obrazu M. Bożej. Z tej okazji ks. kustosz Andrzej Rams we wtorek w uroczystość Wniebowzięcia NMP wygłosi w naszej parafii okolicznościowe kazanie i zaprosi nas do udziału w tej uroczystości. Po każdej Mszy św. swoimi ofiarami i darami serca, nabywając pamiątki i cegiełki związane z tym Sanktuarium będzie można wesprzeć to wielkie i kosztowne działo przygotowania tej uroczystości.
3. Miesiąc sierpień to nie tylko miesiąc trzeźwości, ale także miesiącem Honorowego Krwiodawstwa. Krew można oddać od poniedziałku do piątku w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.
4. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę przeznaczoną na koszty związane z wykonaniem brakujących nowych ławek dębowych dla naszego kościoła. Po Mszy św. zbiórka do puszek na nasze katolickie uniwersytety w Tarnowie i Krakowie.
5. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. W Gościu Niedzielnym jest artykuł o filmie pt. "Fatima. Ostatnia tajemnica". Będzie on wyświetlany w naszym kinie GALAKTYKA w sobotę o 13.2o i w przyszły poniedziałek  o 18.oo.
6. W ostatnim tygodniu odeszli z naszej społeczności: + Stanisław Lachawiec, lat 61 i + Andrzej Lonczak, lat 67, którego pogrzeb będzie jutro o godz. 9.oo. Dobry Jezu...