Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2017-09-10

1. Wczoraj Ks. Abp Wiktor Skworc ukoronował obraz Matki Bożej Chorzelowskiej. Niech Święta Rodzina z Chorzelowa otacza opieką nasze rodziny.
2. We wtorek o godz. 18.oo Msza św. za Ojczyznę na Starówce.
3. W środę o godz. 20.oo będzie dodatkowa Msza św., przedstawienie próśb i podziękowań Matki Bożej Fatimskiej oraz procesja fatimska. ZAPRASZAMY!
4. W przyszłą niedzielę o 15.3o będzie Msza św. za Sybiraków na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu.
5. Komunikat Ks. Bpa Ordynariusza o wyborach do nowej Rady Parafialnej........ Kandydatów w naszej parafii należy zgłaszać pisemnie wrzucając kopertę na tacę.
6. Dziewczynki ze Szkół Podstawowych zapraszamy do zapisania się do Służby Maryjnej. Spotkania  dla nowych DSM-ek w czwartek o 17.oo, a dla starszych po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
7. Zbiórka aspirantów w sobotę o 9.oo, a ministrantów o 10.oo Obecność obowiązkowa.
8. Szósta Drużyna Harcerska "Nieprzemakalni" zaprasza uczniów z klas od 4 - 7 na zbiórki, które odbywają się w środy o godz. 17.oo w Szkole Podst. nr 11
9. Powakacyjną działalność wznawia zespół RADOŚĆ ISTNIENIA. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o 18.oo w salce na plebanii.
10. Chórzystów oraz chętnych do śpiewania w chórze GAUDETE zapraszamy na próbę w środę (20 września) o 19.oo  do Sali Duszpasterskiej.
11. 23 września odbędzie się w naszym kościele koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Szczegóły na plakatach.
12. Uniwersytet Rzeszowski Wydział Socjologiczno-Historyczny zaprasza na pierwszy rok studiów.
13. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
14. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów, są także do pobrania za darmo DOBRE NOWINY.