Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2017-10-29

1. Przed uroczystością Wszystkich Świętych będziemy spowiadać jutro od 16.oo i we wtorek od 15.oo Skoro do zyskania odpustu zupełnego potrzeba przystąpić do spowiedzi św., dlatego wszyscy, a szczególnie dzieci i gimnazjaliści, którzy przystępują do spowiedzi św. na I piątek niech też teraz do spowiedzi św. przystąpią.

2. We wtorek - ostatniego października - o godz. 20.oo będzie w naszym kościele V Czuwanie Papieskie z cyklu " Stawiamy żywy pomnik św. Janowi Pawłowi II". W tym roku przyjrzymy się nauczaniu papieża o Matce Bożej. Apostolska Wspólnota Młodych zaprasza wszystkich parafian, którym bliska jest osoba i nauczanie św. Jana Pawła II.

3. Pierwszego listopada Msze św. tak jak w niedzielę. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.3o. Nabożeństwa na cmentarzach w Mielcu będą: o godz. 12.oo na Cmentarzu Komunalnym, a o 14.3o na Cmentarzu Komunalnym i Cmentarzu Parafialnym.

4. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św. o 7.3o i 9.oo a po południu o 16.oo i 18.oo.

5. Wypominki w naszym kościele będą przez cały listopad wraz z różańcem o godz. 17.3o Przez listopad odprawiamy także codziennie Mszę św. za dusze wypominane w naszym kościele. Kartki na wypominki do pobrania za ławkami.

6. W tym tyg. z okazji I piątku pojedziemy do chorych - w piątek od 10.oo i o 19.oo Spowiadamy dodatkowo w czwartek przed Mszami św., a w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo - 16.oo / dla dzieci Szkół Podstawowych / - 18.oo / dla Gimnazjum /

7. Również w piątek od godz. 17.oo - 20.oo będzie nabór do chóru i baletu dla dzieci i młodzieży - do Rzeszowiaków.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu jako przebłaganie Niepokalanego Serca NMP będzie w sobotę od 17.oo.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.3o będzie zmiana tajemnic różańcowych.

10. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 21 - 28 kwietnia przyszłego roku. Kto chciałby jechać niech do 15 listopada wpłaci 1000,- zł. do organizatorów. Szczegóły na plakatach.

11. Prasa katolicka oraz kalendarze na 100 - lecie objawień w Fatimie do nabycia u ministrantów.

12. Odeszła od nas + Urszula Wiech, lat 55. Dobry Jezu...