Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2017-11-26

1. Jutro po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dwóch Rad Parafialnych. Podziękowanie dla jednej, a zaprzysiężenie drugiej.
2. Za tydzień przed Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie odnowimy akt oddania Chrystusowi Królowi.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych kapłan pojedzie  o 10.oo i o 19.oo Spowiadamy w tym tygodniu klasy VI i VII w czwartek od 17.oo, a potem dla nich Msza św. A w piątek spowiadamy przed Mszą św. o godz. 9.oo - o 15.oo spowiadamy dzieci z klas III, IV i V, a o 16.oo będzie dla nich Msza św. Spowiadamy młodzież klas II i III Gimnazjum od 17.oo, a o 18.oo dla nich Msza św.
4. W I sobotę miesiąca adoracja N. Sakr. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o 17.oo.
5. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.3o.
6. Msza św. dla dzieci będzie w przyszłą niedzielę o 12.oo Po tej Mszy św. odwiedzi nas św. Mikołaj. Zapraszamy grupy parafialne, a mamy małych dzieci niech wcześniej spotkają się z panem kościelnym.
7. Trwają w Mielcu Chrześcijańskie Dni Formacyjne pod hasłem: „Wydarzenia, które wstrząsnęły światem”. Jutro o godz. 18.30 w Katolickim Ośrodku Kultury Tchnienie" przy parafii Ducha Św. w Mielcu odbędzie się wykład Pawła Lisickiego pt. „Marcina Lutra zmagania z Kościołem". Natomiast w piątek o godz. 18.30 w Domu Kultury w Mielcu w sali nr 1 odbędzie się spotkanie autorskie z Jarosławem MAŃKĄ połączone  z projekcją filmu pt. „ Fatima. Orędzie wciąż aktualne”.
8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na czwartkowe spotkania po Mszy wieczornej oraz ogłasza zapisy na rekolekcje ewangelizacyjne, które rozpoczną się 4 stycznia. Zapisy u animatorów w czwartki.
9. Niech młodzież przygotowująca się do przyjęcia S. Bierzmowania podejdzie do zakrystii w przyszłą niedzielę celem pobrania opłatków i Trinitasów  i rozniesie wiernym. pan Organista i panowie Kościelni będą roznosić opłatki już od jutra. Ofiary za opłatki roznoszone przez młodzież będą przeznaczona na pokrycie kosztów nowych ławek.
10. Odeszła do Pana + Łucja Trzpis, lat 67. Dobry Jezu...