Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

    Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

    (Rdz 9, 8-15)
    Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2018-01-21

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.oo i 14.3o młodzież przygotowująca Światowe Dni Młodzieży w Panamie zaprasza na wspólne kolędowanie. Będzie można wspomóc wyjazd młodych ofiarami. Zapraszamy.
2. W środę o 18.oo będzie spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Będą poświęcone i rozdane modlitewniki.
3. W przyszłą niedzielę o 10.3o będzie obchodzona 70-ta rocznica śmierci Żołnierza Niezłomnego Wojciecha Lisa na Cmentarzu parafialnym w Mielcu obok pomnika Żołnierzy AK oraz projekcja filmu o Romualdzie Rajsie "Burym" w Domu Kultury o 17.oo.
4. Opłatek dla Róż Różańcowych i zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 14.3o w Sali Duszpasterskiej, a dla Rady Duszpasterskiej, katechetek i doradczyń po Mszy św. o 18.oo na plebanii.
5. Zmarł: + Waldemar Pisarczyk. Pogrzeb jutro o godz. 12.oo. Natomiast pogrzeb + Bartłomieja Żaka będzie we wtorek o 12.oo. Dobry Jezu...