Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2018-03-04

1. W tym tygodniu cztery Drogi Krzyżowe: w czwartek dla dzieci o godz. 17.oo, a w piątek po Mszy św. o godz. 9.oo i o godz. 17.3o dla starszych. Ponadto w tym tygodniu będzie dodatkowa Droga Krzyżowa w piątek o godz. 20.oo prowadzona przez młodzież. Trwają już zapisy elektroniczne na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która rozpocznie się na Osiedlu 16 marca o 19.3o.
2. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o 17.oo i składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.
3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszamy na spotkanie w środę o 18.oo. W sobotę na plebanii będzie można nabyć stroje pierwszokomunijne o godz. 8.3o od dzieci, które były do I Komunii św. w ubiegłym roku, a od godz. 9.oo nowe stroje.
4. Spotkania w grupach dla klas III Gimnazjum będą w środę i w czwartek o 16.oo i 16.3o.
5. W sobotę o godz. 9.oo. Dzień skupienia dla róż różańcowych.
6. Również w sobotę spotkanie z p. red. Piotrem Szubarczykiem nt. "Konfederacja Barska - pierwsze powstanie Narodowe w obronie wiary i wolności" - w Kanie o godz. 17.oo.
7. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.
8. Również w przyszłą niedzielę Msza św. z o. Szczepanem z Sędziszowa Młp. o 14.3o i spotkanie w salce parafialnej na plebanii.
9. Policja zwraca uwagę na złodziei oraz przebywających w klatkach. O każdej niepokojącej sytuacji należy niezwłocznie informować.
10. Zmarli: + Józef Chmielowiec, lat 64 oraz + Jerzy Pogoda, lat 62. Dobry Jezu...