Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2009-08-16
  1. Jutro z Tarnowa wychodzi piesza pielgrzymka do Częstochowy. Uczestniczmy w niej w sposób duchowy – łącząc się z naszymi pielgrzymami w modlitwie. Kto chciałby jeszcze się zapisać się do Częstochowy na wejście – jest możliwość w zakrystii. Wyjazd w przyszły wtorek o godz. pierwszej w nocy.
  2. Szkoła Rodzenia przy Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich w Mielcu przy parafii Ducha Świętego zaprasza rodziców oczekujących na narodziny dziecka na zajęcia, które odbywają się zawsze w czwartki o 17.oo – również w wakacje.
  3. W ub. tyg. przy kościele pracowali: 3 dni - Wrażeń Zenon, Kasprzak Leszek, Jer Zbigniew, Kopacz Czesław, Cuber Henryk, Laskowska Stanisława, 2 dni - Kozik Krzysztof, Chudy Władysław, Kurmaniak Marcin, Gniewek Tadeusz, Buczek Roman, Piotrowski Janusz, Miłoszewski Jan, 1 dzień - Milik Krzysztof, Żołnierczyk Mariusz, Bobro Jan, Róg Piotr, Stańko Andrzej, Skobisz Jakub, Gancarz Czesław. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców   ul. Metalowców nry parzyste oraz z bl. nr 12  przy ul. Dąbrówki m. 1 – 60 Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Bogusława Więcek, Cecylia Makocka, Lechończakowie, Alina i Andrzej Machnikowie, Stanisław Kopera, a na kapliczki maryjne Emilia i Stefan Niedbałowie. Bóg zapłać.