Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 15 grudnia 2017

    (Iz 48,17-19)
    Tak mówi Pan, twój Odkupiciel, Święty Izraela: Jam jest Pan, twój Bóg, pouczający cię o tym, co pożyteczne, kierujący tobą na drodze, którą kroczysz. O gdybyś zważał na...

2009-08-16
  1. Jutro z Tarnowa wychodzi piesza pielgrzymka do Częstochowy. Uczestniczmy w niej w sposób duchowy – łącząc się z naszymi pielgrzymami w modlitwie. Kto chciałby jeszcze się zapisać się do Częstochowy na wejście – jest możliwość w zakrystii. Wyjazd w przyszły wtorek o godz. pierwszej w nocy.
  2. Szkoła Rodzenia przy Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich w Mielcu przy parafii Ducha Świętego zaprasza rodziców oczekujących na narodziny dziecka na zajęcia, które odbywają się zawsze w czwartki o 17.oo – również w wakacje.
  3. W ub. tyg. przy kościele pracowali: 3 dni - Wrażeń Zenon, Kasprzak Leszek, Jer Zbigniew, Kopacz Czesław, Cuber Henryk, Laskowska Stanisława, 2 dni - Kozik Krzysztof, Chudy Władysław, Kurmaniak Marcin, Gniewek Tadeusz, Buczek Roman, Piotrowski Janusz, Miłoszewski Jan, 1 dzień - Milik Krzysztof, Żołnierczyk Mariusz, Bobro Jan, Róg Piotr, Stańko Andrzej, Skobisz Jakub, Gancarz Czesław. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców   ul. Metalowców nry parzyste oraz z bl. nr 12  przy ul. Dąbrówki m. 1 – 60 Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Bogusława Więcek, Cecylia Makocka, Lechończakowie, Alina i Andrzej Machnikowie, Stanisław Kopera, a na kapliczki maryjne Emilia i Stefan Niedbałowie. Bóg zapłać.