Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

  Dzień powszedni

  (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
  Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2009-08-30
 1. Jak wiemy ks. Bp Ord. Wiktor Skworc przeniósł po 6 - ciu latach pracy duszpasterskiej w naszej parafii ks. Andrzeja Papieża do Parafii Krynica Zdrój. Dziękując za pracę w naszej parafii życzymy Mu dużo łask Bożych w pracy duszpasterskiej w nowej parafii. Natomiast do naszej parafii Ks. Bp Ord. przysłał Ks. mgra Grzegorza Franczyka pochodzącego z parafii Łącko a pracującego ostatnio w parafii Stary Sącz. Niech Bóg w Trójcy Jedyny będzie wsparciem dla pracy duszpasterskiej w naszej parafii dla ks. Grzegorza.
 2. Dzisiaj o 12.3o  na Starówce Msza św. w int. rolników powiatu mieleckiego a o godz. 14..oo oficjalne otwarcie dożynek na stadionie GRYF  przy ul. Warszawskiej w Mielcu.
 3. Odpusty od soboty w Zawadzie i od przyszłej niedzieli w Chorzelowie. Szczegóły na afiszach.
 4. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.3o
 5. Mielecka Solidarność zaprasza na Mszę św. w rocznicę porozumień sierpniowych do kościoła MB Nieustającej Pomocy na Osiedlu jutro o 18,oo.
 6. W tym tygodniu przypada I – wszy piątek. Do chorych pojedzie ksiądz w piątek od 10.oo o od 19.oo.
 7. Rozpoczynamy rok szkolny i katechetyczny. Klasy I i II Szkół Podst. mają rozpoczęcie w środę o 18.oo natomiast pozostałe klasy Szkół Podstawowych czyli III, IV, V, VI mają we czwartek o 18.oo Gimnazjum w piątek o 18.oo  Spowiedź św. dla Szkół Podst. będzie w czwartek od 15.oo natomiast dla Gimnazjum i wszystkich parafian w piątek od 14.oo – o 16.oo Msza św. i spowiedź do godz. 18.oo
 8. W ub. tyg. przy kościele pracowali:  4 dni – Pacholec Waldemar, 3 dni – Kośla Stanisław, Źródło Anna, Solon Krzysztof, Pazdro Przemysław, Magda Zenon,  Kołodziejczak Paweł, Kuźniar Władysław, Cyran Marek, Sołdyga Jerzy, Erazmus Jerzy, 2 dni - Kobierski Andrzej, Kawa  Janina, Surman Ryszard, Słaby Ryszard, Madej Zdzisław, 1 dzień - Kędzior Emil, Hawro Andrzej, Pazdro Stanisław, Lis Kazimierz. Bóg zapłać. Na kapliczki maryjne Antoni  Maziarski. Bóg zapłać.
 9. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców pozostałej części bl. nr 14 przy ul. Dąbrówki.
 10. W ub. tyg. odeszła do Pana + Eugenia Szklorz. Lat 75. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.