Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

  Piąta Niedziela Wielkiego Postu

  (Jr 31, 31-34)
  Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2009-10-11
 1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.3o  a  potem Msza św.
 2. Dzisiaj Dzień Papieski. Jak w ub. niedzielę Ks. Bp Ord  prosił, dzisiaj zbierane są u nas do puszek datki na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia  tzn. dla uczniów i studentów najuboższych. Zbierają je uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11, której patronem jest Jan Paweł II. Jednocześnie Dyrekcja i uczniowie zapraszają parafian na Mszę św. w piątek o godz. 9.oo która będzie sprawowana o rychłą beatyfikację Jana Pawła II, Natomiast Dyrekcja i uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu zapraszają na Mszę św. w czwartek o godz. 9.oo z okazji pierwszej rocznicy nadania imienia Św. Królowej Jadwigi ich szkole. Zapraszamy zwłaszcza mieszkańców ulicy Św. Królowej Jadwigi.
 3. Dzieci pierwszokomunijne mają spotkanie w kościele na różańcu i Mszy św. w środę o godz. 17.3o natomiast kandydaci do bierzmowania w czwartek. Spotkania w grupach gimnazjaliści będą mieć od poniedziałku 19 października.
 4. We wtorek w naszej parafii rozdawanie darów od godz. 8.oo aż do ich wyczerpania.
 5. W czwartek na Osiedlu będzie wykład ks. dra Ryszarda Banacha pt. Styl duchowości kapłanów Diecezji Tarnowskiej. Wykład o  godz. 18.45
 6. Z okazji 25-lecia męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki w sobotę w Szkole Muzycznej będzie prelekcja p. prof. Janusza Kotańskiego, historyka o godz. 16.oo natomiast w niedzielę w Trzcianie o godz. 14.oo Msza św. i odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci ks. Popiełuszki. Zapraszamy.
 7. Wyjazd róż różańcowych do Sanktuarium MB Bolesnej w Czarnego Potoku będzie w sobotę 24 października. Zapisy w zakrystii.
 8. Jubileuszowy Koncert Orkiestry dętej będzie w przyszłą niedzielę o godz. 17.3o w Domu Kultury. Wstęp wolny.
 9. Książeczkę o kapliczce – grocie można nabyć dzisiaj po każdej Mszy św. lub po każdym nabożeństwie w tygodniu albo w przyszłą niedzielę. Ofiara za książeczkę będzie przeznaczona na odnowienie kapliczki.
 10. W ub. tyg. pracowali: 4 dni – Madej Edward, 3 dni – Bogusław Plis, Tadeusz Gałda, 1 dzień – Stanisław Śpiewak, Kazimierz Rado, Wiesław Śpiewak. Bóg zapłać. Na obecny tydzień prosimy mieszkańców  bl. nr 5, 7, 9, 11 przy ul. Godlewskiego. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Małgorzata i Jerzy Ziobroniowie, Renata i Jacek Matuszek, Tomczykowie, Stanisława i Tadeusz Nowakowie, Maria i Marian Jędrychowscy. Bóg zapłać. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną i za wpłaty do banku na pokrycie kosztów inwestycji ogrzewania gazowego w naszym kościele.