Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

  Trzecia Niedziela zwykła

  (Jon 3,1-5. 10)
  Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2009-10-18
 1. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.3o a po nim Msza św.
 2. Kartki  na wypominki są do odebrania przy wyjściu z  kościoła  lub u ministrantów.
 3. Na budowie w ubiegłym tygodniu pracowali: 2 dni – Wiesław Wdowiarz, 1 dzień – Andrzej Barszczewski, Edward Madej. Bóg zapłać.Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 1, 2, 3, 4 przy ul. Botanicznej. Za nieprzepracowane dniówki na budowę złożyli ofiarę: Ewa Kukułka, Halina i Bogdan Snopkowscy, Dorota i Mariusz Jakubowiczowie, Urszula i Henryk Kurasiowie, Teresa i Antoni Wójcikowie,  na kapliczki – Cecylia i Stanisław Brykowie, a na ogrzewanie kościoła – Maria Węgrzyn,  oraz Janina i Stanisław Bikowie. Bóg zapłać. Jak widzimy zostały dokończone siedzenia wokół ściany głównej dla służby liturgicznej.
 4. Pielgrzymka do Czarnego Potoku wyjeżdża w sobotę o godz. 6.oo rano sprzed kościoła. Są  jeszcze wolne miejsca.  Koszt 30  zł.
 5. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana + Jan Kij lat 52. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.