Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 19 października 2017

    (Rz 3,21-29)
    Teraz jawną się stała sprawiedliwość Boża niezależna od Prawa, poświadczona przez Prawo i Proroków. Jest to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy wierzą. Bo...

2009-10-18
  1. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.3o a po nim Msza św.
  2. Kartki  na wypominki są do odebrania przy wyjściu z  kościoła  lub u ministrantów.
  3. Na budowie w ubiegłym tygodniu pracowali: 2 dni – Wiesław Wdowiarz, 1 dzień – Andrzej Barszczewski, Edward Madej. Bóg zapłać.Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 1, 2, 3, 4 przy ul. Botanicznej. Za nieprzepracowane dniówki na budowę złożyli ofiarę: Ewa Kukułka, Halina i Bogdan Snopkowscy, Dorota i Mariusz Jakubowiczowie, Urszula i Henryk Kurasiowie, Teresa i Antoni Wójcikowie,  na kapliczki – Cecylia i Stanisław Brykowie, a na ogrzewanie kościoła – Maria Węgrzyn,  oraz Janina i Stanisław Bikowie. Bóg zapłać. Jak widzimy zostały dokończone siedzenia wokół ściany głównej dla służby liturgicznej.
  4. Pielgrzymka do Czarnego Potoku wyjeżdża w sobotę o godz. 6.oo rano sprzed kościoła. Są  jeszcze wolne miejsca.  Koszt 30  zł.
  5. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana + Jan Kij lat 52. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.