Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

  Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

  (Rdz 9, 8-15)
  Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2009-12-20
 1. Dzisiaj rozpoczynają się w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. Kazania głosi ks. prof. KUL-u Jerzy Smoleń. Plan rekolekcji ma każda rodzina w TRINITASIE. Kto nie ma takiego czasopisma może pobrać w zakrystii.
 2. Do chorych pojedziemy jutro od 12.oo i o 19.oo Tych, którzy nie przystępują do Sakramentów  św. na I piątek należy zgłosić w zakrystii.
 3. W czwartek wigilia. Śpiewane Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6.oo rano a ostatnie roraty o 6.3o.  Pasterka o godz. 24.oo   Pół godz. wcześniej –wspólne kolędowanie i rozważania prowadzone przez młodzież z Apostolskiej Wspólnoty Młodzieży.
 4. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Władysław i Kazimierz Dunajowie, Małgorzata i Józef Pezdowie, Ewa i Włodzimierz Kulowie, Elżbieta i Ryszard Stachnikowie, Dorota i Władysław Gudzowie, Czesława Przydział, Lidia i Ryszard Ruskowie, Urszula i Jan Ostrowiakowie, Zychowie, Alicja i Kazimierz Cebulowie, Jadwiga i Jerzy Macykowie, Turkowie, Janina i Stanisław Bikowie, Danuta i Tadeusz Rżany, Edmund Podpora, Agnieszka i Wiktor Kondelowie, Renata i Adam Laskowie, Sowulowie oraz na kapliczki – Danuta i Tadeusz Rżany, Helena i Józef Safinowie, Anna i Dariusz Markowscy, Magdalena i Marek Paproccy, Danuta i Stanisław Żelasko, Władysława i Kazimierz Dunajowie. Bóg zapłać. W zakrystii już mogą wybrać wyciągi z banku Ci, którzy w ub. niedzielę złożyli informację. Tylko dzisiaj przyjmujemy kolejne informacje do banku. Dzisiaj jeszcze można nabyć książkę pt. Fatima, świece wigilijne, dzieciątka do żłóbka, kalendarze oraz prasę katolicką.
 5. Msze św. wspólnotowe i rocznicowe.
 6. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana ś.p. Bolesław Pszeniczny lat 68. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.