Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

  Dzień powszedni

  (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
  Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2009-12-27
 1. W tym tygodniu w czwartek kończymy 2009 r. nabożeństwami w kościele o godz. 15.oo i ze Mszą św. o godz. 18.oo. Przyjdźmy, by Bogu podziękować za 2009 r. i prosić o Boże błogosławieństwo na 2010.
 2. W piątek – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Nie ma kolędy. To jest pierwszy piątek, dlatego do chorych pojadą w Nowy Rok klerycy i szafarz Eucharystii od godz. 13.oo
 3. Dzisiaj na Osiedlu jest opłatek dla studentów Mielca o godz. 20.oo. Zapraszamy.
 4. Kolędę rozpoczynamy we wtorek 29.XII. Jej program podany jest TUTAJ. Następna kolęda po Nowym Roku w sobotę. Woda święcona jest do pobrania w zakrystii. Jak co roku  ministranci oraz kolędnicy idą dzień wcześniej zostawiają deklarację na 2010 r., które należy wypełnić  i przekazać księdzu po kolędzie oraz zbierają ofiary na misje św. Plan kolędy zawsze będzie wywieszany w gablocie oraz umieszczany na naszej stronie internetowej.
 5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Józef Cabaj,  Bożkowie,  Danuta i Janusz Pyź, Kazimierz Orszulak, Władysław Łaz, Łukasz Przybyło, Danuta  i Jarosław Draguła, Kądzielawowie, Danuta i Stanisław Szantula, Bolesław Gujda, Krzysztof Posłuszny, Kwaśniewscy, Janina Haracz, Cecylia i Mirosław Czachorowie, Godkowie, Jadwiga i Adam Malczyńscy a na kapliczki – Anna i Zbigniew Strzępa, Bogumiła i Roman Sajowie, Wójcikowie. Bóg zapłać. Przy okazji kolędy można wyrównać deklaracje za 2009 r.
 6. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej społeczności Zbigniew Kubik lat 53. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.