Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 18 stycznia 2017

    (Hbr 7,1-3.15-17)
    Jezus jest arcykapłanem na wieki na wzór Melchizedeka. Ten to Melchizedek, król Szalemu, kapłan Boga Najwyższego, wyszedł na spotkanie Abrahama, wracającego po rozgromieniu królów, i udzielił mu błogosławieństwa....

2010-10-03
  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym codziennie o 17.3o.  Dzisiaj o godz. 16.3o Dróżki Różańcowe.
  2. W ramach dalszego przygotowania do sakramentu bierzmowania rozpoczynają się obowiązkowe spotkania uczniów klas I gimnazjum. Odbywać się będą wg harmonogramu w gablocie. Uczniowie z naszej parafii, a spoza Gimnazjum nr 4 proszeni są o przyjście na spotkanie grupy w wybranym przez siebie terminie.
  3. Spotkanie dla dzieci klas II przygotowujących się do I Komunii św. w środę na różańcu i Mszy św. o godz. 17.3o.
  4. W przyszłą niedzielę będzie Dzień Papieski. Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 będą zbierać pieniądze po Mszach Św. na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. W ubiegłym tygodniu przy kościele pracowali: 3 dni – Zdzisław Sypek, Henryk Szcześniak, Roman Niedbała, Grzegorz Paterak, Zbigniew Szostak, 2 dni – Krempa Antoni, 1 dzień – Włodzimierz Mężyk, Adam Rębisz, Maria Kubik, Henryk Bugaj, Janusz Piotrowski. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 16 i 18 przy ul. Szafera oraz  bl. nr 2, 4, 6 przy ul. Raciborskiego. W przyszłą niedzielę – jako drugą miesiąca – składka budowlana.