Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na środę, 21 marca 2018

  Dzień powszedni

  (Dn 3, 14-20. 91-92. 95)
  Król Nabuchodonozor powiedział: "Czy jest prawdą, Szadraku, Meszaku i Abed-Nego, że nie czcicie mojego boga ani nie oddajecie pokłonu złotemu posągowi, który wzniosłem? Czy...

2010-10-17
 1. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.3o, a  po nim Msza święta.
 2. W najbliższą sobotę w Stanach Zjednoczonych otrzyma święcenia diakonatu nasz kleryk Rafał Duda. Jego osobę a także jego rodzinę polecamy Waszym modlitwom.
 3. W najbliższą środę rozpoczyna się w Mielcu Tydzień Kultury Chrześcijańskiej pt. MIŁOŚĆ ŹRÓDŁEM I CELEM WYCHOWANIA. Plan na afiszu. Natomiast w naszym kościele w niedzielę głosi kazania ks. dr Jerzy Krzanowski, były ks. wikariusz ze Starówki. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o  godz.  18.3o  będzie  WIECZÓR  WSPOMNIEŃ  poświęcony pamięci Jana Pawła II i bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
 4. W ubiegłym tygodniu przy kościele pracowali: 3 dni – Zbigniew Korzec, Bogdan Rzeszutek, Andrzej Szelest, Jerzy Żarów, Edward Karkosza, Laskowski Piotr, Stanisław Zięba,  2 dni – Włodzimierz Olszewski, Andrzej Tomecki, Jan Ryś, Filip Halota, 1 dzień – Marek Kiełb, Andrzej Pieróg, Maria Kubik, Marek Krupa, Wiesław Śpiewak. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Majowej, Iwaszkiewicza i Kryczyńskiego. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli:  Bronisława  Wiącek, Czesława i Józef Sajkowie, Binkowie, Eugeniusz Kania, Halina i Roman Snopkowscy, Teresa i Piotr Pszeniczni, Małgorzata i Józef Pezdowie, Helena i Tadeusz Taborowie. Bóg zapłać.
 5. Kartki na wypominki są już do pobrania przy głównych drzwiach kościoła lub w zakrystii.
 6. Odszedł do Pana Lech Osmola lat 62.  Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.