Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 20 stycznia 2018

  Dzień powszedni - wspomnienie św. Fabiana, papieża i św. Sebastiana, męczennika

  (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)
  W owym czasie: Po zwycięstwie nad Amalekitami wrócił Dawid i zatrzymał się przez...

2010-11-07
 1. Różaniec połączony z wypominkami codziennie o g. 17.3o. Codziennie także odprawiamy Mszę św. za dusze wypominane w naszym kościele.
 2. Dzisiaj na Osiedlu tzn. w kościele MB Nieustającej Pomocy rozpoczyna się kurs przedmałżeński o godz. 15.oo.
 3. W czwartek jest święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W Mielcu Msza św. na Starówce  o 9.3o, a u nas o godz. 18.oo z kazaniem. Wywieszamy na domach białoczerwone flagi.
 4. W przyszłą niedzielę jako drugą w miesiącu – składka budowlana. Zakończyliśmy stawianie słupków ogrodzenia z cegły klinkierowej. W przyszłym roku będziemy chcieli połączyć je przęsłami.
 5. Kandydaci na ministrantów mają spotkania w sobotę o godz. 9.oo.
 6. Przy kościele w ubiegłym tygodniu pracowali: 2 dni - Marek Babula, Stanisław Tomaszewski, Aniela Rodzeń, Jan Kwaśniewski, 1 dzień - Włodzimierz Mężyk, Adam Rębisz. Bóg zapłać. Obecny tydzień jest ostatnim w pracy społecznej. Kto jeszcze chciałby odrobić dniówki może przyjść. Szczególnie zapraszamy mieszkańców ul. Powstańców Warszawy i  bł.  M. Teresy. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli; Danuta i Józef Załuccy, Iwona i Jacek Kusak, Ludwika i Józef Majger. Bóg zapłać.
 7. Zgubiono kluczyk do samochodu SEAT na ul. Dąbrówki– jest do odebrania w zakrystii.
 8. W ubiegłym tygodniu zmarła Krystyna Karmelita lat 69. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.