Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 23 lipca 2017

  XVI niedziela zwykła

  (Mdr 12,13.16-19)
  Panie, nie ma oprócz Ciebie boga, co ma pieczę nad wszystkim, abyś miał dowodzić, że nie sądzisz niesprawiedliwie, Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa...

2010-11-28
 1. Roraty w naszej parafii są w niedzielę o 6.3o i o 18.oo. Pół godziny wcześniej śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Dzieci zapraszamy codziennie o 17.3o z lampionami.
 2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W czwartek spowiadamy od 16.oo, a w piątek przed Mszą św. o 9.oo, natomiast po południu od 15.oo – o 16.oo będzie Msza św. i dalej spowiadamy do 18.oo. Do chorych pojedzie kapłan w pt. o 10.oo i o 19.oo.
 3. Przygotowując się do Bożego Narodzenia zaopatrujemy się w opłatki. Nasza parafia pomaga nam w tym roznosząc opłatki do każdego mieszkania. Teraz po Mszy św. niech podejdzie do zakrystii młodzież Gimnazjum i niech rozniesie opłatki po wyznaczonych blokach. Każdy przyjmujący opłatki niech osobiście wpisze imię i nazwisko oraz kwotę, gdyż potem mogą być niepotrzebne podejrzenia.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.oo kandydaci na ministrantów będą włączeni do grona Aspirantów.
 5. W związku z akcją Szlachetna Paczka na święta zachęcamy wszystkie grupy do włączenia się tę akcję. W związku ze zmianą tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.3o do tej akcji mogą przystąpić róże różańcowe.
 6. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Teresa i Józef Mazurkiewiczowie, Krystyna i Józef Ćwięka, Pazdrowie, Alfreda i Jerzy Krawczykowie, Aleksandra i Sławomir Klimkowie, Teresa i Józef Krajewscy. Bóg zapłać.
 7. Św. Mikołaj przybędzie do naszej parafii w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo. Dla małych dzieci niech ich mamy wcześniej przyjdą do zakrystii, a grupy parafialne niech zostaną po Mszy św.