Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

  Dzień powszedni

  (Lb 21, 4-9)
  Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2011-01-30
 1. Opłatek Odnowy w Duch Świętym będzie jutro po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy członków i sympatyków.
 2. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej. W naszym kościele 5 Mszy św. o godz. 7.3o i 9.oo rano oraz po południu o 15.oo – 16.3o i o 18.oo. Na każdej Mszy św. święcimy gromnice.
 3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan w pt. po Mszy św. o godz. 9.oo i po Mszy św. o godz. 18.oo. Spowiadamy w czwartek od godz. 16.oo, a w piątek od 15.oo – o godz. 16.oo będzie Msza św. i spowiedź do godz. 18.oo.
 4. W sobotę o godz. 17.oo adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 5. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.3o.
 6. Zapisy dzieci sześcio- i siedmioletnich do klas I będzie w Szkole Podst. nr 11 przez najbliższy tydzień w godzinach pracy Szkoły. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i pesel dziecka.
 7. Wizytacja duszpasterska będzie w sobotę cały dzień i  w przyszłą niedzielę od  godz.  14.oo. Dokładny plan TUTAJ. Nie ma grzechu nawiedzać parafian z Bożym błogosławieństwem, nawet cały rok.
 8. W ubiegłym tygodniu zmarł Krzysztof Biernacki lat. 54. Pogrzeb we wtorek o 14.oo. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.