Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

  Piąta Niedziela Wielkiego Postu

  (Jr 31, 31-34)
  Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2011-02-06
 1. Plan wizyty duszpasterskiej tutaj. W sobotę kończymy kolędę. Gdyby ktoś z nowoprzybyłych parafian zechciał przyjąć księdza z wizytą duszpasterską lub ci parafianie, którzy jeszcze nie przyjęli kapłana niech zgłoszą się po Mszy św. do zakrystii, by zamówić wizytę na sobotę po południu.
 2. W najbliższym czasie  kurs przedmałżeński  będzie  na Starówce.  Początek – piątek  25 lutego godz. 18.oo.
 3. Zapisy dzieci 6 i 7 letnich do klas I – wszych  Szkoły  Podst.  nr 13  będą przez bieżący tydzień od 7.15 – 15.oo w sekretariacie szkoły, natomiast do Szkoły Podst. nr 3 w środę od 16.oo – 18.oo, a także od poniedziałku do piątku od godz. 8.oo – 15.oo. Przy zapisie potrzebny dowód osobisty i pesel dziecka.
 4. Apostolska Wspólnota Młodzieży z opiekunem, ks. Stanisławem zwraca się z prośbą o finansowe wsparcie wyjazdu na sierpniowe spotkanie z Ojcem Świętym podczas Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. Liczy się każda suma. Może ktoś zechciałby dać szansę zarobić tej młodzieży przy jakichkolwiek pracach, chociażby umyciu okien czy pracy w ogródku. W taki sposób młodzież uczy się szanowania pracy, a jednocześnie otrzymuje szansę na udział w tym ważnym spotkaniu. Wszelkie informacje i załatwienia przez ks. Stanisława.
 5. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca – składka budowlana.
 6. W piątek będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Nasze parafialne nabożeństwo będzie w piątek o godz. 10.oo w DPS-ie połączone z udzielaniem Namaszczenia Chorych. Podobne nabożeństwo będzie także w kaplicy szpitalnej o godz. 15.oo.