Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na czwartek, 14 grudnia 2017

  Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

  (Iz 41,13-20)
  Ja, twój Bóg, ująłem cię za prawicę mówiąc ci: Nie lękaj się, przychodzę ci z pomocą. Nie bój się, robaczku...

2011-02-13
 1. W związku ze śmiercią ks. Abpa Józefa Życińskiego, ks. Bp Cisło z Lublina wydał komunikat, w którym czytamy, że zamiast kwiatów i wieńców prosi o złożenie ofiary na zdolną a biedną młodzież. Myślimy, że to samo należy uczynić w tarnowskiej katedrze we wtorek o godz. 18.oo.
 2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w tym tygodniu na spotkania w grupach.
 3. Przypominamy, że kurs przedmałżeński rozpoczyna się na Starówce 25 lutego, w piątek o godz. 18.oo.
 4. Wczoraj skończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie, życzliwość i ofiary złożone na nasz parafialny kościół.
 5. Za nieprzepracowane dniówki z ub. roku ofiarę na kościół złożyli: Katarzyna i Witold Grabowscy, Beata i Janusz Krupowie, Janina i Bronisław Barnasiowie, Halina i Franciszek Bąkowie, Lechowiczowie, Godkowie, Urszula Strzelczyk.  Bóg zapłać. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
 6. Przypominamy o ofiarowaniu na Caritas Diecezji Tarnowskiej 1%. W ten sposób możemy zadecydować, że 1% naszego podatku poszedł na cele, które są bliskie każdemu z nas. Wychodząc z kościoła weźmy od ministrantów ulotkę informującą o sposobie przekazania 1%.