Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

  Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

  (Rdz 9, 8-15)
  Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2011-02-13
 1. W związku ze śmiercią ks. Abpa Józefa Życińskiego, ks. Bp Cisło z Lublina wydał komunikat, w którym czytamy, że zamiast kwiatów i wieńców prosi o złożenie ofiary na zdolną a biedną młodzież. Myślimy, że to samo należy uczynić w tarnowskiej katedrze we wtorek o godz. 18.oo.
 2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w tym tygodniu na spotkania w grupach.
 3. Przypominamy, że kurs przedmałżeński rozpoczyna się na Starówce 25 lutego, w piątek o godz. 18.oo.
 4. Wczoraj skończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie, życzliwość i ofiary złożone na nasz parafialny kościół.
 5. Za nieprzepracowane dniówki z ub. roku ofiarę na kościół złożyli: Katarzyna i Witold Grabowscy, Beata i Janusz Krupowie, Janina i Bronisław Barnasiowie, Halina i Franciszek Bąkowie, Lechowiczowie, Godkowie, Urszula Strzelczyk.  Bóg zapłać. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
 6. Przypominamy o ofiarowaniu na Caritas Diecezji Tarnowskiej 1%. W ten sposób możemy zadecydować, że 1% naszego podatku poszedł na cele, które są bliskie każdemu z nas. Wychodząc z kościoła weźmy od ministrantów ulotkę informującą o sposobie przekazania 1%.