Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 15 grudnia 2017

    (Iz 48,17-19)
    Tak mówi Pan, twój Odkupiciel, Święty Izraela: Jam jest Pan, twój Bóg, pouczający cię o tym, co pożyteczne, kierujący tobą na drodze, którą kroczysz. O gdybyś zważał na...

2011-03-13
  1. Droga Krzyżowa w naszej parafii jest 3 razy. W czwartek dla dzieci o 17.3o i w piątek po Mszy św. o godz. 9.oo oraz dla młodzieży i starszych o 17.3o. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o 17.oo a po nich Msza św.
  2. Z okazji W. Postu przyrzekamy abstynencję od używania napojów alkoholowych. Dla ułatwienia kartki są wyłożone za ławkami – trzeba tylko wypełnić i za tydzień wrzucić na tacę, a my wpiszemy do Księgi Trzeźwości. Także ci, którzy nie piją mogą podjąć krucjatę za dowolnie wybraną osobę. Wtedy odmawiając dziennie dziesiątek różańca możemy zapisać swoją osobę do róży, która modli się za potrzebujących pomocy i też kartkę należy wrzucić na tacę, wtedy tę osobę wpiszemy do Księgi  Róż.
  3. Przedszkola Miejskie nr 16 i 20 ogłaszają zapisy dzieci 5 – letnich i 6 – letnich do oddziałów 5 – godzinnych. Zapisy trwają do 20 marca w godzinach pracy przedszkoli.
  4. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na przęsła do ogrodzenia.
  5. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana ś.p. Jan Magda lat 72 oraz Marcin Podolski lat 24. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.